Blog - kategorie

Blog - ostatnie wpisy

	Jesteśmy rodzinną firmą która od 8 lat sprzedaje artykuły elektrotechniczne na terenie Kórnika i okolic. Na zajmowanym stanowisku pracy, najwyżej cenione są osoby zaradne, z odpowiednio wysoką wiedzą i umiejętnościami, czerpiące satysfakcję ze swej pracy.

Zapraszamy Ciebie do miejsca pracy, gdzie:
- Niezależnie od tego, czy właśnie kończysz naukę, jesteś już absolwentem, czy doświadczonym ekspertem możesz uzyskać nową wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które mogą realnie przyczynić się do rozwoju Twojej kariery zawodowej.
- Będziesz traktowany z należytym szacunkiem, niezależnie od zajmowanego stanowiska pracy.
- Szukając nowych wyzwań, ułatwimy Ci wykorzystanie Twojego potencjału i pomysłów. W związku z rozwojem firmy i zmianą siedziby poszukujemy ambitnych i zaangażowanych Pracowników Nazwa stanowisko: Sprzedawca- magazynier w Hurtowni Elektrycznej Opis stanowiska: -Sprzedaż i bezpośrednia obsługa klienta -Przygotowywanie ofert handlowych i wycen dla klientów -Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych -Rozwijanie sprzedaży – pozyskiwanie nowych klientów -Podstawowe wsparcie techniczne dla instalatorów (doradztwo, wycena, zamiana) -Przyjmowanie/wydawanie towaru -Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami -Dbanie o ekspozycję Wymagania: -Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane elektrotechniczne) -Znajomość branży elektrycznej -Ukierunkowanie na klienta -Wysoka kultura osobista -Orientacja na rozwiązywanie problemów i chętne dzielenie się wiedzą -Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne -Pracowitość -Umiejętność szybkiego pisania na komputerze -Prawo jazdy kat.B -Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność -Osoba bez nałogów -Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności zarządzaniem sobą w czasie pracy Oferujemy: -Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie -Przejrzyste zasady wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym -Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności -Możliwość wprowadzania nowinek technicznych i dokształcania klientów -Pracę w przyjaznym i otwartym zespole -Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę; -Kawę i herbatę – bez ograniczeń : ) Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.


Kontakt biuro@el-dabex.pl 606588891

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz jest zgodny z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.Administratorem danych jest PHU EL-DABEX Artur Dąbek. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celem prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa, podającemu przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale obowiązkowe w przypadku uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.