Blog - kategorie

Blog - ostatnie wpisy

 Hurtownia elektryczna

PHU EL-DABEX Artur Dąbek to dynamicznie rozwijająca się hurtownia elektryczna.

EL_DABEX_logo_small_no_bckg.png

          Kilkuletnie doświadczenie w branży elektrycznej, dbałość o ciągły rozwój i dostarczanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów oraz nacisk na jakość i zadowolenie klientów  zaowocowało powstaniem zespołu zgranych, ambitnych ludzi, którzy odważnie patrzą naprzód i nie boją się nowych wyzwań. Od 2011 roku działamy pod szyldem El-Dabex na terenie Kórnika i okolic. Dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania z branży elektrotechnicznej . Nasza praca i zaangażowanie zostały docenione przez wielu stałych klientów, którzy polecają nas swoim partnerom biznesowym i współpracownikom. Doradzamy i pomagamy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom.

          Naszą misją jest dostarczenie klientom wszystkiego czego potrzebują w możliwie najkrótszym czasie i w korzystnej cenie. Oraz budowanie trwałych relacji opartych na współpracy zgodną z filozofią WIN-WIN.

          Współpracujemy z dużymi firmami, jak i tymi mniejszymi. Chcemy wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania ułatwiające zakupy oraz urozmaicać asortyment. Nasze horyzonty są duże i poszerzają się w miarę upływu czasu. Twoje zadowolenie, to również nasze zadowolenie i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy!

new_shop_004.jpg

new_shop_001.jpg